Zakupy

ZAKUPY – „Huta Pokój” S.A.

Marzena Woryna
Specjalista ds. Logistyki
telefon (+48) 32 772 40 88
marzena.woryna@hutapokoj.eu


ZAKUPY – „Huta Pokój Profile” Sp. z o.o.

Beata Spychalska
Kierownik ds. Zakupów
telefon (+48) 32 772 13 37
GSM (+48) 797 136 870
beata.spychalska@hutapokoj.eu

ZAKUPY MATERIAŁÓW WSADOWYCH

Elżbieta Zachwieja
Manager ds. Zakupów Materiałów Wsadowych
telefon (+48) 32 772 12 20
elzbieta.zachwieja@hutapokoj.eu
Agata Kopka
Specjalista ds. Zakupów Materiałów Wsadowych
telefon (+48) 32 772 44 10
agata.kopka@hutapokoj.eu

ZAKUPY MATERIAŁÓW POMOCNICZYCH I USŁUG

Ilona Jasińska
Manager ds. Zakupów
telefon (+48) 32 772 15 67
GSM (+48) 692 708 794
ilona.jasinska@hutapokoj.eu
Beata Mirosławska
Starszy Logistyk
telefon (+48) 32 772 16 33
beata.miroslawska@hutapokoj.eu


ZAKUPY – „Huta Pokój Konstrukcje” Sp. z o.o.

ZAKUPY MATERIAŁÓW PRODUKCYJNYCH

Ewelina Kalyta
Specjalista ds. Zakupów
GSM (+48) 784 683 343
ewelina.kalyta@hutapokoj.eu
Wojciech Wysocki
Specjalista ds. Zakupów
GSM (+48) 513 415 667
wojciech.wysocki@hutapokoj.eu

ZAKUPY MATERIAŁÓW POMOCNICZYCH I USŁUG

Barbara Bubik
Kierownik Biura Zakupów
GSM (+48) 608 528 019
barbara.bubik@hutapokoj.eu
Janina Laksa
Specjalista ds. Zakupów
GSM (+48) 784 682 329
janina.laksa@hutapokoj.eu