Sprzedaż wyrobów hutniczych

HUTA POKÓJ PROFILE


Katarzyna Stężały-Przywara
Dyrektor Handlowy
telefon (+48) 32 772 41 08
GSM (+48) 694 428 094
katarzyna.stezaly@hutapokoj.eu


KSZTAŁTOWNIKI FORMOWANE NA ZIMNO – DORADCY HANDLOWI

Liliana Gomołuch
Manager ds. Rozwoju Produktu i Sprzedaży
telefon (+48) 32 772 44 45
GSM (+48) 694 428 101
liliana.gomoluch@hutapokoj.eu
Gabriela Loncierz
Manager ds. Sprzedaży
telefon (+48) 32 772 14 55
GSM (+48) 694 428 103
gabriela.loncierz@hutapokoj.eu
Barbara Bartoszek
Manager ds. Sprzedaży
telefon (+48) 32 772 41 64
GSM (+48) 694 428 078
barbara.bartoszek@hutapokoj.eu

Sabina Sosna
Specjalista ds. Sprzedaży
telefon (+48) 32 772 46 93
GSM (+48) 692 720 266
sabina.sosna@hutapokoj.eu
Natalia Dybała
Specjalista ds. Sprzedaży
telefon (+48) 32 772 10 74
GSM (+48) 503 383 759
natalia.dybala@hutapokoj.eu

KSZTAŁTOWNIKI WALCOWANE NA GORĄCO – DORADCY HANDLOWI

Marek Michalik
Manager ds. Rozwoju Produktu i Sprzedaży
telefon (+48) 32 772 45 98
GSM (+48) 668 188 908
marek.michalik@hutapokoj.eu

Justyna Dosa
Specjalista ds. Sprzedaży
telefon (+48) 32 772 43 63
GSM (+48) 795 124 484
justyna.dosa@hutapokoj.eu
Paweł Malinowski
Specjalista ds. Sprzedaży
telefon (+48) 32 772 45 85
GSM (+48) 883 344 526
pawel.malinowski@hutapokoj.eu
Katarzyna Samulak
Specjalista ds. Sprzedaży
telefon (+48) 32 772 43 53
GSM (+48) 883 344 768
katarzyna.samulak@hutapokoj.eu

LOGISTYKA

Czypionka Piotr
Spedytor
telefon (+48) 32 772 10 18
GSM (+48) 503 383 658
piotr.czypionka@hutapokoj.eu