Sprzedaż wyrobów hutniczych

Szanowni Państwo,

Pragniemy Państwa poinformować, iż w trosce o zdrowie naszych klientów, dostawców oraz pracowników nasza Spółka wprowadza niezbędne procedury mające zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby w naszym zakładzie.
W związku z ogłoszeniem pandemii choroby COVID-19 Zarząd Spółki „Huty Pokój Profile” Sp. z o.o. podjął decyzję o wprowadzeniu pracy zdalnej dla Działu Sprzedaży oraz Działu Zakupów od dnia 17.03.2020 r. do odwołania.
Wierzymy, że podjęte przez nas działania przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa. Dołożymy wszelkich starań aby jakość naszych działań handlowych pozostała na jak najwyższym poziomie.

Dostępny będzie jedynie kontakt poprzez telefony komórkowe, jak i za pośrednictwem email.

Godziny pracy Działu Sprzedaży: od 8 do 16:00

HUTA POKÓJ PROFILE


Katarzyna Stężały-Przywara
Dyrektor Handlowy
GSM (+48) 694 428 094
katarzyna.stezaly@hutapokoj.eu


KSZTAŁTOWNIKI FORMOWANE NA ZIMNO – DORADCY HANDLOWI

Liliana Gomołuch
Manager ds. Rozwoju Produktu i Sprzedaży
GSM (+48) 694 428 101
liliana.gomoluch@hutapokoj.eu
Gabriela Loncierz
Manager ds. Sprzedaży
GSM (+48) 694 428 103
gabriela.loncierz@hutapokoj.eu
Barbara Bartoszek
Manager ds. Sprzedaży
GSM (+48) 694 428 078
barbara.bartoszek@hutapokoj.eu

Sabina Sosna
Specjalista ds. Sprzedaży
GSM (+48) 692 720 266
sabina.sosna@hutapokoj.eu
Grzegorz Staszewski
Specjalista ds. Sprzedaży
GSM (+48) 883 344 667
grzegorz.staszewski@hutapokoj.eu
Natalia Dybała
Specjalista ds. Sprzedaży
GSM (+48) 503 383 759
natalia.dybala@hutapokoj.eu

KSZTAŁTOWNIKI WALCOWANE NA GORĄCO – DORADCY HANDLOWI

Marek Michalik
Manager ds. Rozwoju Produktu i Sprzedaży
GSM (+48) 668 188 908
marek.michalik@hutapokoj.eu

Justyna Dosa
Specjalista ds. Sprzedaży
GSM (+48) 795 124 484
justyna.dosa@hutapokoj.eu
Paweł Malinowski
Specjalista ds. Sprzedaży
GSM (+48) 883 344 526
pawel.malinowski@hutapokoj.eu
Katarzyna Samulak
Specjalista ds. Sprzedaży
GSM (+48) 883 344 768
katarzyna.samulak@hutapokoj.eu

LOGISTYKA

Czypionka Piotr
Spedytor
GSM (+48) 503 383 658
piotr.czypionka@hutapokoj.eu