Sprzedaż wyrobów hutniczych

Zapraszamy do rozmów handlowych w godzinach pracy biura: 6:00 – 16:00


Katarzyna Stężały-Przywara
Dyrektor ds. Rozwoju Rynku
telefon (+48) 32 772 41 08
GSM (+48) 694 428 094
fax (+48) 32 772 48 87
katarzyna.stezaly@hutapokoj.eu
Piotr Kalinowski
Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Rynku
telefon (+48) 32 772 43 67
piotr.kalinowski@hutapokoj.eu
Tomasz Podlawski
Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży
telefon (+48) 32 772 46 37
GSM (+48) 694 428 100
fax (+48) 32 772 48 51
tomasz.podlawski@hutapokoj.eu


KSZTAŁTOWNIKI FORMOWANE NA ZIMNO – DORADCY HANDLOWI

Dariusz Wojtasik
Manager ds. Rozwoju Produktu i Sprzedaży
telefon (+48) 32 772 13 54
GSM (+48) 604 502 210
faks (+48) 32 772 48 51
dariusz.wojtasik@hutapokoj.eu
Gabriela Loncierz
Manager ds. Sprzedaży
telefon (+48) 32 772 14 55
GSM (+48) 694 428 103
gabriela.loncierz@hutapokoj.eu
Krzysztof Matysek
Manager ds. sprzedaży
telefon (+48) 32 772 47 42
GSM (+48) 602 419 091
krzysztof.matysek@hutapokoj.eu

Barbara Bartoszek
Specjalista ds. sprzedaży
telefon (+48) 32 772 41 64
GSM (+48) 694 428 078
barbara.bartoszek@hutapokoj.eu
Sabina Sosna
Specjalista ds. sprzedaży
telefon (+48) 32 772 46 93
GSM (+48) 692 720 266
faks (+48) 32 772 48 51
sabina.sosna@hutapokoj.eu

Grzegorz Staszewski
Specjalista ds. sprzedaży
telefon (+48) 32 772 15 03
GSM (+48) 883 344 667
faks (+48) 32 772 48 51
grzegorz.staszewski@hutapokoj.eu
Natalia Dybała
Specjalista ds. sprzedaży
telefon (+48) 32 772 10 74
GSM (+48) 503 383 759
natalia.dybala@hutapokoj.eu

KSZTAŁTOWNIKI WALCOWANE NA GORĄCO – DORADCY HANDLOWI

Marek Michalik
Manager ds. Rozwoju Produktu i Sprzedaży
telefon (+48) 32 772 45 98
GSM (+48) 668 188 908
faks (+48) 32 772 48 51
marek.michalik@hutapokoj.eu
Liliana Gomołuch
Manager ds. Sprzedaży
telefon (+48) 32 772 44 45
GSM (+48) 694 428 101
faks (+48) 32 772 48 51
liliana.gomoluch@hutapokoj.eu
Krzysztof Piotrowski
Manager ds. sprzedaży
telefon (+48) 32 772 40 44
GSM (+48) 604 502 213
krzysztof.piotrowski@hutapokoj.eu

Justyna Dosa
Specjalista ds. sprzedaży
telefon (+48) 32 772 43 63
GSM (+48) 795 124 484
faks (+48) 32 772 48 51
justyna.dosa@hutapokoj.eu
Paweł Malinowski
Specjalista ds. sprzedaży
telefon (+48) 32 772 45 85
GSM (+48) 883 344 526
faks (+48) 32 772 48 51
pawel.malinowski@hutapokoj.eu

LOGISTYKA

Czypionka Piotr
Spedytor
telefon (+48) 32 772 10 18
GSM (+48) 503 383 658
faks (+48) 32 772 48 51
piotr.czypionka@hutapokoj.eu
Paulina Gersok
Spedytor
telefon (+48) 32 772 45 91
faks (+48) 32 772 48 51
paulina.gersok@hutapokoj.eu