Sprzedaż Huta Pokój Profile

 

Huta Pokój Profile sp. z o.o.
Zapraszamy do rozmów handlowych w godzinach pracy biura: 8:00 – 16:00

Katarzyna Stężały-Przywara
Dyrektor Handlowy
telefon +48 32 772 41 08
GSM +48 694 428 094
katarzyna.stezaly@hutapokoj.eu


KSZTAŁTOWNIKI FORMOWANE NA ZIMNO – DORADCY HANDLOWI

I GATUNEK

Liliana Gomołuch
Manager ds. Rozwoju Produktu i Sprzedaży
telefon +48 32 772 44 45
GSM +48 694 428 101
liliana.gomoluch@hutapokoj.eu
 
Natalia Dybała
Specjalista ds. Sprzedaży
telefon +48 32 772 10 74
GSM +48 503 383 759
natalia.dybala@hutapokoj.eu
Barbara Bartoszek
Manager ds. Sprzedaży
telefon +48 32 772 41 64
GSM +48 694 428 078
barbara.bartoszek@hutapokoj.eu
Sabina Sosna
Specjalista ds. Sprzedaży
telefon +48 32 772 46 93
GSM +48 692 720 266
sabina.sosna@hutapokoj.eu
 
Katarzyna Jasińska
Referent ds. Handlu
telefon +48 32 772 43 77
GSM +48 694 428 103
katarzyna.jasinska@hutapokoj.eu
Karol Wilczek
Referent ds. Handlu
telefon +48 32 772 14 55
GSM +48 502 832 879
karol.wilczek@hutapokoj.eu

II GATUNEK

Danuta Banasik
Manager ds. Obsługi Klienta
telefon +48 32 772 43 68
GSM +48 503 383 786
danuta.banasik@hutapokoj.eu

KSZTAŁTOWNIKI WALCOWANE NA GORĄCO – DORADCY HANDLOWI

 

Marek Michalik
Manager ds. Rozwoju Produktu i Sprzedaży
telefon +48 32 772 45 98
GSM +48 668 188 908
marek.michalik@hutapokoj.eu
 
Paweł Malinowski
Manager ds. Spedycji i Sprzedaży
telefon +48 32 772 45 85
GSM +48 883 344 526
pawel.malinowski@hutapokoj.eu
Justyna Dosa
Specjalista ds. Sprzedaży
telefon +48 32 772 43 63
GSM +48 795 124 484
justyna.dosa@hutapokoj.eu
Katarzyna Samulak
Specjalista ds. Sprzedaży
telefon +48 32 772 43 53
GSM +48 883 344 768
katarzyna.samulak@hutapokoj.eu

LOGISTYKA

 

Paweł Malinowski
Manager ds. Spedycji i Sprzedaży
telefon +48 32 772 45 85
GSM +48 883 344 526
pawel.malinowski@hutapokoj.eu
Karolina Dyluś
Spedytor
telefon +48 32 772 40 30
GSM +48 608 304 572
karolina.dylus@hutapokoj.eu