HUTA POKÓJ S.A. - wyroby hutnicze, konstrukcje stalowe, usługi

Wybór wersji językowej

EN

Strefa klienta

Sklep

Kup online

Praca

AKTUALNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKACH:

Operator urządzeń obróbki skrawaniem

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zakres obowiązków:

  • jakościowe i terminowe wykonanie obróbki zgodnie z przekazaną dokumentacją techniczną i technologiczną,
  • dobór parametrów skrawania,
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe o specjalności operator urządzeń obróbki skrawaniem lub podobne,
  • doświadczenie w pracy w zawodzie – minimum 2 lata,
  • praktyczna umiejętność obsługi:
    wytaczarki lub wiertarko – frezarki lub frezarki uniwersalnej lub tokarki konwencjonalnej lub strugarki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność dokonywania pomiarów warsztatowych,
  • uprawnienia do obsługi suwnicy sterowanej z kabiny (dodatkowy atut),

Oferujemy:

  • umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym,
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w systemie jednozmianowym,

Mistrz zabezpieczeń antykorozyjnych/ Technolog

  • weryfikacja zapytań ofertowych i zamówień pod kątem warunków technicznych wykonania zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowych,
  • opracowywanie dokumentacji techniczno-technologicznej zgodnie z warunkami zamówienia, właściwymi normami i obowiązującymi procedurami,
  • kierowanie i szkolenie zespołu pracowników, organizacja pracy oddziału,
  • wdrażanie, utrwalanie i rozwój narzędzi Lean Manufacturing,
  • koordynowanie działań związanych z realizacją zamówień we współpracy z działem produkcji, z działem handlowym i firmami podwykonawczymi,
  • nadzór nad prowadzeniem gospodarki materiałowej w zakresie farb (przygotowywanie zamówień, rozliczanie i analiza zużycia),
  • przygotowywanie dokumentacji oraz konstrukcji zgodnie z wymaganiami, do odbioru przez Klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • wiedza i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z zabezpieczeniami antykorozyjnymi,
  • znajomość zasad rysunku technicznego, oprogramowania AutoCad i pakietu MS Office,
  • podstawowa znajomość procesów związanych z produkcją konstrukcji spawanych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność oraz pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz posiadanie uprawnień IBDiM

Oferujemy:

  • umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy, poprzedzoną okresem próbnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznego doświadczenia,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach.

Kosztorysant / Specjalista ds. kalkulacji konstrukcji stalowych

  • analiza dokumentacji przetargowej i wymagań technicznych (rysunki, specyfikacje) związanych z procedurą przygotowania ofert,
  • przygotowanie i komplementacja dokumentów potrzebnych do sporządzenia wyceny,
  • dokonywanie kosztorysów ofertowych, w tym: kalkulacji kosztów robocizny, obliczanie zapotrzebowania materiałowego i sprzętowego,
  • opracowywanie kalkulacji ofertowych zgodnych z zapytaniami klientów,
  • samodzielna praca przy przygotowywaniu kalkulacji oraz współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży konstrukcji stalowych,
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunków technicznych oraz umiejętność czytania i analizy dokumentacji projektowej,
  • podstawowa wiedza dotycząca technologii spawania,
  • znajomość branży metalowej, materiałoznawstwa, jak również procesów związanych z produkcją konstrukcji spawanych,
  • umiejętność sporządzania kalkulacji i budżetów oraz dobra znajomość struktury kosztów procesów produkcyjnych,
  • znajomość programów Ms Office jak również programów typu Auto CAD,
  • mile widziane podstawy j. angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji w formie CV na adres:

HUTA POKÓJ S.A.
Biuro Personalne
ul. Niedurnego 79
41-709 Ruda Śląska

lub na adres e-mail: aleksandra.zymla@hutapokoj-no-spam-no-spam-no-spam-no-spam.eu
(W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska)

W aplikacji prosimy zawrzeć następujące sformułowanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez spółkę Huta Pokój S.A. i spółki Grupy Kapitałowej Huty Pokój zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2016r., poz. 922 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Pozostałym osobom uprzejmie dziękujemy za złożenie aplikacji.