Budynek wraz z parkingiem Ruda Śląska, ul. Piotra Niedurnego

Powierzchnia działki wraz z parkingiem 8 107 m2

Budynki biurowe o łacznej powierzchni 3 315 m2

Nieruchomość zabudowana

Parking wewnętrzny i zewnętrzny

Przeznaczenie – usługi

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Zespół budynków w kształcie litery C o łącznej kubaturze 16 000 m3 i powierzchni użytkowej 3 315 m2. Budynki 2 i 3 kondygnacyjne, częściowo podpiwniczone, użytkowane. Posiadają wszystkie niezbędne instalacje CO, wod-kan, elektryczna, wentylacyjną, klimatyzacje, alarmowa, monitoring, p-poż.
Ponadto nieruchomość zabudowana jest budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 125 m2 oraz budynkiem garaży o powierzchni użytkowej 110 m2 składających się z 6 boksów garażowych. Do nieruchomości przynależą dogodnie położone parkingi, które są atutem nieruchomości.
Nieruchomość zlokalizowana jest w środkowej części miasta Ruda Śląska, w dzielnicy Nowy Bytom, przy ulicy Piotra Niedurnego, w niedalekiej odległości od centrum administracyjnego miasta. W pobliżu Urzędu Miasta, banków czy Urzędu Skarbowego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki: autobusowy i tramwajowy. Na uwagę zasługuje również bliska odległość najważniejszych tras komunikacyjnych Aglomeracji Śląskiej (Drogowa Trasa Średnicowa, A1, A4), które zapewniają szybki dojazd do każdej części regionu.

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Kontakt:
tel: +48 668 188 938
e-mail: nieruchomosci@hutapokoj.eu

HUTA POKÓJ S.A.
ul. Piotra Niedurnego 56
41-709 Ruda Śląska
Biuro Zarządzania Majątkiem
Sekretariat: 32 772 4101