HUTA POKÓJ S.A. - wyroby hutnicze, konstrukcje stalowe, usługi

Wybór wersji językowej

EN

Strefa klienta

Sklep

Kup online

Praca - operator wypalarki plazmowo – gazowej / operator piło - wiertarki

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych:
    • wypalarka plazmowo-gazowa CNC,
    • wypalarka plazmowa,
    • wypalarka gazowa,
    • piła,
    • piło - wiertarka
  • wykonywanie i oznaczanie detali wg załączonej dokumentacji,
  • przygotowywanie do pracy przydzielonych maszyn i dbałość o ich prawidłowe funkcjonowanie (instalacja oprzyrządowania, prace konserwacyjne, dobór narzędzi itp.),
  • kontrola jakościowa wykonanych detali,
  • inne prace związane z procesem przygotowania materiałów i wykonania detali zgodnie z procesami realizowanymi w firmie,
  • prace ślusarskie – prosta obróbka detali.

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe (średnie - mile widziane),
  • odpowiedzialny stosunek do powierzonych obowiązków,
  • doświadczenie w pracy na wymienionych urządzeniach (mile widziane),
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • uprawnienia:
    • hakowego,
    • do obsługi suwnic i żurawi sterowanych z poziomu „0”,
    • wózka widłowego,
    będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym,
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w systemie zmianowym,
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie (do negocjacji).

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV
na adres e-mail: aleksandra.zymla@hutapokoj-no-spam-no-spam-no-spam.eu
W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska

W aplikacji prosimy zawrzeć następujące sformułowanie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. Dz. U. z 2016r., poz. 922)."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Pozostałym osobom uprzejmie dziękujemy za nadesłane aplikacje.

Pozostałe aktualności