HUTA POKÓJ S.A. - wyroby hutnicze, konstrukcje stalowe, usługi

Wybór wersji językowej

EN

Strefa klienta

Sklep

Kup online

Praca - Operator urządzeń obróbki skrawaniem - wytaczarz

Poszukujemy kandydatów do pracy w grupie kapitałowej "HUTA POKÓJ" S.A. na stanowisko:

Operator urządzeń obróbki skrawaniem - wytaczarz

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zakres obowiązków:

  • jakościowe i terminowe wykonanie obróbki zgodnie z przekazaną dokumentacją techniczną i technologiczną,
  • dobór parametrów skrawania,
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe o specjalności operator urządzeń obróbki skrawaniem lub podobne,
  • doświadczenie w pracy w zawodzie – minimum 2 lata,
  • praktyczna umiejętność obsługi:
    • wytaczarki lub
    • wiertarko – frezarki lub
    • frezarki uniwersalnej,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność dokonywania pomiarów warsztatowych,
  • uprawnienia do obsługi suwnicy sterowanej z kabiny ( dodatkowy atut),
  • odpowiedzialny stosunek do powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym,
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w systemie jednozmianowym,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie (do negocjacji).

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji w formie CV na adres:

"HUTA POKÓJ" S.A.
Biuro Kadr i Płac
ul. Niedurnego 79
41-709 Ruda Śląska

lub na adres e-mail: aleksandra.zymla@hutapokoj-no-spam-no-spam-no-spam-no-spam.eu (w temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska)

W aplikacji prosimy zawrzeć następujące sformułowanie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. Dz. U. z 2014r. poz. 1182)."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom uprzejmie dziękujemy za nadesłane aplikacje.

Pozostałe aktualności