HUTA POKÓJ S.A. - wyroby hutnicze, konstrukcje stalowe, usługi

Wybór wersji językowej

EN

Strefa klienta

Sklep

Kup online

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Pionie Handlu

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie ofert,
  • pozyskiwanie klientów w kraju i za granicą,
  • udział w negocjacjach handlowych,
  • analiza sald ubezpieczeniowych,
  • negocjowanie umów z klientem,
  • sporządzanie budżetu i jego realizacja,
  • wybór podwykonawców,
  • nadzór nad pracami podwykonawców
  • realizacja kontraktu zgodnie z umową i reprezentacja przed Zamawiającym,
  • prowadzenie dokumentacji dla poszczególnych kontraktów,
  • fakturacja sprzedaży i nadzór nad windykacją,
  • odbiór końcowy,
  • opracowanie analiz i sprawozdań z prowadzonych kontraktów,
  • archiwizacja kluczowych dokumentów (wycen, budżetów, umów, gwarancji)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • mile widziane doświadczenie w realizacji kontraktów z udziałem konstrukcji stalowych (obiekty przemysłowe, kubaturowe, mostowe) oraz przygotowywaniu ofert w tym zakresie,
  • znajomość AutoCad,
  • znajomość procedur budowlanych  i prawa w budownictwie,
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim i/lub niemieckim,
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność (praca wiąże się z częstymi podróżami służbowymi w kraju i za granicą)

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (bez listów motywacyjnych)
na adres e-mail: aleksandra.zymla@hutapokoj-no-spam-no-spam.eu
W temacie wiadomości proszę wpisać : Handel

W aplikacji prosimy zawrzeć następujące sformułowanie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. Dz. U. z 2016r., poz. 922)."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Pozostałym osobom uprzejmie dziękujemy za nadesłane aplikacje.

Pozostałe aktualności